O mnie

Carving Agnieszka Mielniczuk

W 2008 roku zaczęła się moja przygoda z carvingiem tą niesamowitą tajską sztuką rzeźbienia w owocach i warzywach. Na przełomie lat 2009 – 2012 miałam przyjemność uczestniczyć w organizowanych wówczas zawodach carvingowych, gdzie kilkukrotnie stanęłam na podium.

To były piękne i niezapomniane chwile, znajomości trwające do dzisiaj. Natomiast mimo prestiżu jaki dawało uczestnictwo w konkursach miałam niedosyt emocji i spełnienia. Dlatego też na przestrzeni lat, zaangażowałam się w tworzenie i pracę dla ludzi.

Autorskie – za każdym razem nowe rzeźby i kompozycje dają mi  możliwość realizacji, kreatywności i rozwoju pasji w pracy.

W tym momencie DZIĘKUJĘ wszystkim tym osobom, które dały mi tzw. ” wolną rękę” w mojej pracy, a było to 98% moich klientów i współpracowników, ponieważ to ich zaufanie dało mi możliwość  spełniać ich oczekiwania i podnosić jakość moich produktów.

Pasjonuje mnie szeroko pojęte rękodzieło, gdzie mogę szukać inspiracji. Uwielbiam nowinki ogrodnicze oraz wykorzystywanie ich do swoich realizacji. Łączenie moich dotychczasowych zawodów: technika żywności i florysty, sprawia, że szukam nowych rozwiązań na różnych płaszczyznach mojej działalności.

Podnoszenie kwalifikacji jako pedagog opiekuńczo – wychowawczy oraz otwartość do ludzi sprawia, że mogę realizować się prowadząc zajęcia z osobami głuchymi, niedosłyszącymi, oraz wdrażać zajęcia terapeutyczne o tematyce carvingu owocowego. Cudownym doświadczeniem jest również praca z dziećmi. Ich otwartość do świata i nowych doznań uskrzydla dając niesamowitą porcję doświadczeń.

Agnieszka Mielniczuk